Noen av de ansvarlige bak de forskjellige tilbudene i Vekst i Vestfold

KONTAKT OSS

Ungt Entreprenørskap Vestfold (UE) Thomas Heggertveit thomas.heggertveit@ue.no
START, daglig leder Start i Vestfold Merete Østerud merete.osterud@sandefjord.kommune.no
START – koordinator Larvik Helle I Stabel helle@grundernettverket.no
START – koordinator Sandefjord Anne Grethe Bakken agb@sandefjord.kommune.no
START – koordinator Tønsberg, Re Trine Tenvik trine@startivestfold.no
START – koordinator Tønsberg, Re Halvard Skjauff halvard@tonsberg.kommune.no
START – koordinator Færder Jonathan Hall jonathan.hall@notteroy.kommune.no
START – koordinator Horten Karl Jørgen Tofte karl.jorgen.tofte@horten.kommune.no
START – koordinator Holmestrand, Hof, Sande Øivind Haugen oivind@villafuru.no
Colab Larvik Kristine Borvik kristine.borvik@larvik.kommune.no
Gründeriet, Sandefjord Benedicte E Iversen benedicte@grunderiet.no
Hi5, Færder Jonathan Hall jonathan.hall@notteroy.kommune.no
Gründernettverket Vestfold Helle I Stabel helle@grundernettverket.no
Silicia – Vestfold Technology Incubator Tormod Moldestad tormod@mtias.no
Prosjekt Vekstetablerer – VFK Harald Østerberg haraldo1@vfk.no
Innovasjon Norge Fredrik Jean Hansen fredrik.jean-hansen@innovasjonnorge.no
Forskningsrådet – regionansvarlig Thomas Stang ths@forskningsradet.no 
Oslofjordfondet Ellen Just Hansen ellenjusth@vfk.no
FORREGION1 Vestfold Paal Aamaas paal.aamaas@usn.no
Redaktør for Vekst i Vestfold-portalen Helle I Stabel helle@grundernettverket.no